Home » » Kodet e Grand Theft Auto Vice City Në Shqip

Kodet e Grand Theft Auto Vice City Në Shqip

GTA VICE CITY
Në Shqip

THUGSTOOLS ~ Armë 1
PROFESSIONALTOOLS ~ Armë 2
NUTTERTOOLS ~ Armë 3
ASPIRINE ~ Shton gjakun
PRECIOUSPROTECTION ~ Antiplumb
ICANTTAKEITANYMORE~Vret veten
YOUWONTTAKEMEALIVE ~ Të ndjek policia
LEAVEMEALONE ~largohet policia
FANNYMAGNET ~ Të vijnë femrat nga mbrapa
CERTAINDEATH ~ Tommy thith një cigare
DEEPFRIEDMARSBARS ~ Lojtari bëhet i shëndosh
PROGRAMMER ~ Lojtari bëhet i dobët
STILLLIKEDRESSINGUP ~ Bëhesh dikush tjetër
CHEATSHAVEBEENCRACKED ~ Bëhesh si Ricardo Diaz
LOOKLIKELANCE ~ Bëhesh si Lance Vance
MYSONISALAWYER ~ Bëhesh si Ken Rosenberg
LOOKLIKEHILARY ~ Bëhesh si Hilary King
ROCKANDROLLMAN ~ Bëhesh si Love Fist rocker #1
WELOVEOURDICK ~ Bëhesh si Love Fist rocker #2
ONEARMEDBANDIT ~ Bëhesh si Phil Cassidy
IDONTHAVETHEMONEYSONNY ~ Bëhesh si Forelli
FOXYLITTLETHING ~ Bëhesh si Mercedes
PANZER ~ Merr një tank
TRAVELINSTYLE ~ Merr një  Bloodring Banger
GETTHEREQUICKLY ~ Merr një Bloodring Banger (tjetër)
GETTHEREFAST ~Merr një Turbo
GETTHEREVERYFASTINDEED ~ Merr një Hotring Racer
GETTHEREAMAZINGLYFAST ~ Merr një Hotring Racer (Tjetër)
THELASTRIDE ~Merr një  Romero's Hearse
ROCKANDROLLCAR ~ Merr një  Love Fist Stretch/Limuzin
RUBBISHCAR ~ Merr një  Trashmaster
BETTERTHANWALKING ~ Merr një  Golf Caddie
BIGBANG ~ Shpërthejnë të gjitha makinat
MIAMITRAFFIC ~ MAkinat bëhen agresive
AHAIRDRESSERSCAR ~ Të gjitha makinat bëhen rozë
IWANTITPAINTEDBLACK ~ Të gjitha makinat bëhen të zeza
COMEFLYWITHME ~ Makinat fluturojnë
GRIPISEVERYTHING ~Makinat i marrin kthesat shpejt
GREENLIGHT ~ Semaforët jeshil
SEAWAYS ~ Makinat futen në ujë
WHEELSAREALLINEED ~ Ka vetëm makina
LOADSOFLITTLETHINGS ~ Disa makina kanë rrota të mëdha
HOPINGIRL ~ Disa vajza futen në makinë
ALOVELYDAY ~ Kohë me diell
APLEASANTDAY ~ Weather overcast
ABITDRIEG ~ Weather very overcast
CANTSEEATHING ~ Mot me mjegull
CATSANDDOGS ~ Weather stormy
LIFEISPASSINGMEBY ~ Rritet shpejtësia e lojës
ONSPEED ~ Rritet shpejtësia e lojës (tjetër)
BOOOOOORING ~Koha ecën avash
CHASESTAT ~ Shikon se sa është rritur dëmi që ke bërë
FIGHTFIGHTFIGHT ~ Të gjithë zihen
NOBODYLIKESME ~ Të gjithë të sulmojnë ty
CHICKSWITHGUNS ~ Vajzat e armatosura
OURGODGIVENRIGHTTOBEARARMS ~ Të gjithë të armatosur

Këto janë të gjitha kodet!

87 komente:

 1. shume te mira keto kodet ama fusni ndo nje kod te ri

  ReplyDelete
 2. kto kode jane te pa pame

  ReplyDelete
 3. wow cfar kodesh!
  mund te me japesh nje adr me gjet kode shqip po me shume

  ReplyDelete
 4. ej a din qka une po kom qef kodet e kerrrev sa ma shum mi dit e kurkun spo muj mi gjet

  ReplyDelete
 5. mund te me jepni pak kodet e real gta 3

  ReplyDelete
 6. koti fare jane i di gjith bota

  ReplyDelete
 7. këto janë të tëra nëse doni gjëra më shumë si jet pa fun e gjëra të tilla shkruani në google gta vice city trainer

  ReplyDelete
 8. kto qekan alamet kodesh falemnerit o ergis

  ReplyDelete
 9. eeeeej o ti si mund ta hjeki kodin qe zihen te gjithe fifht,fifht,fight

  ReplyDelete
 10. shume te bukura kodet

  ReplyDelete
 11. PAPAR FARE MO SHOKU PO VICE CITY SBEN ME SI LOJE

  ReplyDelete
 12. kodet qe jan jan shum te mira

  ReplyDelete
 13. ka edhe me shume ku mund ti gjej ?

  ReplyDelete
 14. o ergys po kodi i lekve si esht ma thuj pak

  ReplyDelete
 15. O ERGIS A TE LUTEM SI ESHTE KODI I LEKVE

  ReplyDelete
 16. O ERGIS A TE LUTEMM
  MA THUJ KODIN E LEKVE

  ReplyDelete
 17. po te kishte kod lekesh ta thosha dhe une

  ReplyDelete
 18. nuk e di provo 1herë "moneymoneymoney"

  ReplyDelete
 19. MA THOJ KODIN E YAMAHES

  ReplyDelete
 20. a ka kod qe ben not

  ReplyDelete
 21. po ka vetem 1

  atehre po marrim edhe tankun per me vra palicine

  po e bajme edhe me fluturua deri te Zoti

  ReplyDelete
 22. a mund te me jepni ndenje adres me me shume kode dhe a ka kod qe noton

  ReplyDelete
 23. a ka kod qe rregullon makinen?

  ReplyDelete
 24. GFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

  ReplyDelete
 25. oaaavvvvvvvvvvvvvvvvvvv shum shum shum te mira keto kode
  ju faleminderit
  nga ju shum
  shum shum
  ju dua shum
  kode shum
  te mira jan a
  juuuuuuuuu
  faleminderit
  nga juuuuu
  shum po me
  hec koha me
  kete lojen GTA
  shum u gezova
  kur mora kete
  loj ju faleminderit
  GTA VICE CITYYYYYYYYYYYYY.

  ReplyDelete
 26. Per te gjithe ju mos pyetni me per kodin e lekeve sepse nuk ka

  ReplyDelete
 27. po ndonje kod bicikled ka

  ReplyDelete
 28. apo skode
  apo ndonje kod qe behet si loj me ninxha

  ReplyDelete
 29. BOLL SE U SHKRIVE FARE

  ReplyDelete
 30. adi ni breh qysh me marr nje helikopter ketu
  a

  ReplyDelete
 31. ka akoma perktheni me shume

  ReplyDelete
 32. une uknaqa me gta v krejt bota esht ktu ne kosov ne zviqerr koda di per gta v 5 po vi ne kosov edhe po ka shum gropa

  ReplyDelete
 33. nuk ka pra jooooooooooooo

  ReplyDelete
 34. O Ergis si regjistrohet Gta vice city 3 me interrnet

  ReplyDelete
 35. gta vice city multiplayer, por duhet t kesh version t pa modifikuar

  ReplyDelete
 36. o Ergis po si shifet te kesh version te pa modifikuar

  ReplyDelete
 37. shiko po ke makinat e vjetra atëherë ke verisionin e pa modifikuar

  ReplyDelete
 38. o ergi sdi te regjistroi gta 4 si behet?

  ReplyDelete
 39. Ej mundeni me na treguar pak kodin e kërcimit dhe kodit e pavdekshmerise?

  ReplyDelete
 40. i pavdekshmërisë merret vetëm me trainer

  ReplyDelete
 41. kush di kode lojrash facebooku nese dini me thni ndonje kod qe e con ninja saga lv 80

  ReplyDelete
 42. ato lojra nuk kan kode, mund t jen vetëm me hack, po nuk merremi me ato lojra ne :(

  ReplyDelete
 43. sa giga eshte san andreasi per ta mar me usb

  ReplyDelete
 44. kjo që kam hedhur tek faqja ësht diku mbi 2 gb, ndërsa i instaluari ësht t paktën 4 gb

  ReplyDelete
 45. mua nuk po me shkarkohet san andreas

  ReplyDelete
 46. prap nuk mu shkarkua o erdis

  ReplyDelete
 47. si me e ndru lojtarin ergyso???

  ReplyDelete
 48. kodi qe rregullohet makina ????? a ka ????

  ReplyDelete
 49. ësht vetëm q i ikën tymi dhe i rregullohen gomat ësht njësoj me të gjakut aspirine

  ReplyDelete
 50. kodi per me rregulluar makina eshte "ASPIRINE"

  ReplyDelete
 51. shum te mira kodet .fut dhe ca kode te tjera mer gta vice city si psh kodi i helikopterit etj.

  ReplyDelete

 
Copyright © 2016 AlbTorrents